Právě testujeme - tekuté stěrače NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN

Právě testujeme - tekuté stěrače NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN

30.5.2017

František Hadt

Každý, kdo svůj motocykl nemá jen na kochání a opravdu jezdí, určitě zažil jízdu v nepříznivém počasí, za hustého deště. O tom, že taková jízda není právě moc příjemná, netřeba pochybovat. Mnohdy téměř nulová viditelnost skrze plexi přilby dokáže pro jezdce vytvořit i velice krušné chvilky. Proto by mohl přijít vhod ochranný nanopovlak na autoskla Nanoprotech Super Antirain, který byl vyvinut s cílem zlepšit viditelnost při jízdě za špatného počasí, a zároveň chránit před nečistotami.

Jedná se o speciální tekuté stěrače v praktickém jednorázovém balení pro ošetření čelního skla automobilů. Nanoprotech Super Antirain je balíček pro jednorázové ošetření čelního skla. Přípravek lze snadno a rychle aplikovat kdekoliv, stačí pouze počítat s doporučenou teplotou nad 10 °C. Balíček obsahuje 3 zvlášť zabalené ubrousky, kterými postupně přetřete sklo a můžete vyrazit!

Déšť, sníh, námraza, zamlžování, zbytky hmyzu a jiné nečistoty ulpívající na čelním skle – to vše jsou problémy, se kterými se denně potýká každý aktivní řidič. Nanoprotech Super Antirain bojuje se špatnou viditelností, nadměrnou spotřebou kapaliny do ostřikovačů a výrazně usnadňuje odstraňování námrazy ze skla. Tekuté stěrače formují ochrannou hydrofobní vrstvu na čelním skle automobilu, díky které můžete i autosklu propůjčit vlastnosti laku, ošetřeného prémiovými vosky na karoserii. Přípravek spolehlivě funguje i při použití na plexisklo u motocyklů nebo hledí přilby.

Jak Nanoprotech Super Antirain funguje?

Produkt využívá nanočástice, které po aplikaci dokonale vyhladí povrch skla a zaplní na něm i ty nejmenší trhliny a póry. Ošetřený povrch skla se tak zarovná a vytvoří se na něm neproniknutelná nanobariéra, která aktivně odpuzuje vodu, výrazně omezuje namrzání a ulpívání nečistot na skle. Ochranná vrstva si zachovává své vlastnosti po dobu 3 měsíců / 10 000 ujetých km i déle. Na rozdíl od ostatních přípravků využívajících nanotechnologii se vyznačuje snadnou a rychlou aplikací, čímž je dosaženo ideálního kompromisu mezi jednoduchostí aplikace a výslednou dlouhotrvající funkcí.

Pro názorné zobrazení aplikace a funkčnosti přípravku NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN se podívejte na video, ve kterém lze spatřit znatelný rozdíl mezi ošetřenou a neošetřenou polovinou skla!

 

Jak Vám Nanoprotech Super Antirain může pomoci?

  1. Bezpečnost – ošetřením čelního skla přípravkem Super Antirain výrazně zvýšíte viditelnost za špatného počasí a v noci. Poskytuje sklu perfektní hydrofobní vlastnosti, díky kterým při rychlejší jízdě i ve velmi silném dešti kapky i proudy vody rychle a hladce samy stékají z povrchu skla. Odpadá nutnost zběsilého stírání stěrači a sklo zůstává čiré i po jízdě na špinavé mokré dálnici!
  2. Úspora – díky přípravku Super Antirain až pětinásobně snížíte spotřebu kapaliny do ostřikovačů, a zároveň nebude potřeba tak často kompletně umývat čelní sklo od nečistot a zbytků hmyzu. Antirain také snižuje míru mechanického opotřebení stíracích lišt i skla samotného. Přípravek tak šetří nejen vaše peníze, ale i čas!
  3. Jednoduchost – Nanoprotech Super Antirain spojuje účinnou formuli s rychlou a jednoduchou aplikací. Na rozdíl od podobných přípravků opravdu stačí zhruba 5 – 10 minut a můžete vyrazit. Není potřeba například automobil na 24 hodin odstavit pod střechu a čekat, než se ochranná vrstva zformuje. Funguje spolehlivě a ihned!
  4. Pohodlí – po dobu trvání aktivní ochrany Super Antirain neminimalizuje pouze ulpívání nečistot z cest na čelním skle, ale také vlhkosti, zatímco vůz například stojí venku přes noc. Díky tomu okno namrzá za chladného počasí o poznání méně, než bez ošetření, a pokud přesto namrzne, krystalky se uchytí na samotné ochranné vrstvě a z ní je odstraníte snadno a rychle. Už žádné zdlouhavé ranní škrábání a odmrazování!

Jak přípravek použít?

Správná aplikace přípravku je rychlá a nenáročná. Není potřeba žádné zdlouhavé přípravy povrchu, ani čekání na kompletní zformování ochranné vrstvy. K aplikaci nepotřebujete dokonce ani další pomůcky – vše nutné obsahuje balíček sám o sobě. Super Antirain aplikujeme na suché umyté sklo při teplotách 10 °C a vyšších, nedoporučujeme aplikovat na přímém slunci. Doporučujeme aplikovat na sklo, které předtím nebylo ošetřeno kvalitním voskem nebo jinými přípravky na bázi nanotechnologie. Samotné ošetření probíhá ve 3 krocích a nejsou k němu zapotřebí žádné jiné pomůcky, než balíček Super Antirain:

Upozornění: nepoužívejte přípravek na sklo, na kterém již je nanesena jiná dlouhotrvající ochranná vrstva, jako je vosk, keramická ochrana, apod!

Balíček obsahuje 3 ubrousky na jedno použití, každý ubrousek představuje jeden ze tří kroků ošetření:

  1. Odmašťovací ubrousek č. 1 je napuštěn speciálním čistidlem na skla na lihové bázi a použije se pro finální přípravu povrchu před nanesením účinné látky. Krouživými pohyby s ním přetřete povrch celého ošetřovaného skla, čímž sklo zbavíte zbytků nečistot a dokonale ho odmastíte před nanesením účinné látky. Neopomeňte též ubrouskem očistit i stírací lišty!
  2. Ubrousek č. 2 obsahuje samotnou účinnou látku - je napuštěn účinnou látkou Super Antirain. Opět s ním pečlivě přetřete celý povrch skla a nechte látku působit minimálně po dobu 5 minut. Během této doby se nanočástice účinné látky navážou na povrch skla.
  3. Ubrouskem č. 3 už jen dohladka rozleštěte povrch skla. Po tomto kroku je účinná vrstva plně aktivována. Leštící ubrousek může být pro ještě pohodlnější rozleštění nahrazen kvalitní čistou utěrkou z mikrovláken.

Ihned po dodržení správného postupu aplikace můžete vyrazit, není potřeba dalšího čekání. Už při prvním dešti poznáte výrazný rozdíl v podobě aktivního odpuzování vody, sklo zůstane čiré po znatelně delší dobu. Ochranná vrstva vydrží aktivně působit až 10 000 ujetých km / 3 měsíce i déle, při pozorování oslabení účinku stačí produkt stejným postupem aplikovat znovu.

Kde všude může být přípravek nápomocný?

Balíček je primárně určen pro ošetření čelního skla a množství účinné látky je vyměřeno pro tento účel. Nicméně podobně a případně i lépe poslouží i pro následující použití:

– autoskla a zpětná zrcátka

– plexi štít motocyklů

– ochranné štíty přileb

– čelní skla kokpitu letadel a větroňů

– čelní sklo nákladních vozů – alespoň 3 balení

– zástěny sprchových koutů

– střešní okna, okna a prosklené výplně dveří, skleníky

– solární panely

– výlohy obchodů

– zrcadla

Doporučená cena výrobku je 189,- KČ včetně DPH.

Funkci přípravku pro vás ověříme v testu, pouze čekáme v tomto horkém letním počasí na nějaký ten déšť.

Sada na ošetření čelního skla NANOPROTECH SUPER ANTIRAIN lze pořídít v českých e-shopech za cenu od Kč do (Zdroj: Heureka.cz) Porovnat ceny >>

Poslední komentáře (1 komentář)

Noc, déšť, protijedoucí vůz (ideálně se zapomenutými dálkovými světly) a je o zábavu postaráno. Nezbývá než koukat na "pangejt" vpravo, modlit se, aby byly všude patníky a doufat, že zrovna po krajnici nepůjde neosvětlený chodec. Tuhle situaci zná určitě spousta nadšenců v "jedné stopě" a pokud podobné přípravky skutečně fungují tak efektivně, jak se o nich píše, tak si jeden kousek poběžím koupit. Zajímavý článek :)

Otevřít diskuzi

Související články

NANO TECHNOLOGIE - umyje, naleští, ochrání a to vše bez kapky vody!

NANO TECHNOLOGIE - umyje, naleští, ochrání a to vše bez kapky vody!

Recenze a testy

29.5.2018

Viktor Hrachovec

2

Skútr nebo motorka není jen o volnosti a zábavě, ale i o starostech. V redakci jsme dostali možnost vyzkoušet dva čistící produkty od společnosti Nasucho, které váš stroj nejen umyjí a naleští, ale zároveň ochrání. To vše bez použití vody, díky čemuž si svůj skútr můžete umýt takřka kdekoliv....

Více

Malé srovnání přípravků na odstranění hmyzu

Malé srovnání přípravků na odstranění hmyzu

Recenze a testy

26.6.2017

František Hadt

0

Letní vysoké teploty s sebou přináší zvýšený výskyt velkého množství mušek a nejrůznějšího létajícího hmyzu. Co si budeme nalhávat, nic příjemného to není. Neustále znečištěné kapotáže, plexi štít motocyklu nebo plexi na přilbě od létajících mušek nás dokáže někdy pěkně...

Více

Dlouhodobý test – nabíječka baterií CTEK MXS 5.0

Dlouhodobý test – nabíječka baterií CTEK MXS 5.0

Recenze a testy

5.6.2017

František Hadt

2

Nabíječka baterie by neměla scházet ve výbavě žádného motorkáře. Na trhu lze sehnat velké množství různých typů a modelů, od úplně obyčejných až po mikroprocesorem řízené. Jedním z nejrozšířenějších modelů je mikroprocesorem řízená nabíječka baterií švédské společnosti CTEK, model MXS 5.0,...

Více

Ultimate Speed aneb nabíječka z Lidlu za pár kaček ...

Ultimate Speed aneb nabíječka z Lidlu za pár kaček ...

Recenze a testy

17.1.2017

Viktor Hrachovec

8

Vybitá baterie je postrachem každého motoristy a je přitom úplně jedno, zda se jedná o příznivce jedné stopy nebo klasického "plechovkáře". Na výběr je dnes až z několika set různých druhů a značek, jako je např. CTEK či OPTIMATE. My jsme se ale rozhodli prověřit a otestovat značku, která není...

Více

Tucano Urbano - specialista na zimu

Tucano Urbano - specialista na zimu

Recenze a testy

2.3.2016

Viktor Hrachovec, Márty

1

Tucano Urbano, tato italská značka je u nás známá především svými zimními doplňky, jako jsou neoprenové návleky na řídítka nebo termo deky, díky nimž je možné si prodloužit motorkářskou sezónu o pěknou řádku dní, ne-li týdnů. Když nám do redakce přišel spěšný balíček z Itálie označený nám dobře...

Více

Bleskovky

Piaggio Group pokračuje v boji na ochranu svých produktů před padělateli

29.10.2021

Piaggio Group pokračuje v boji na ochranu svých produktů před padělateliPIAGGIO GROUP VYHRÁVÁ SOUD PRVNÍ INSTANCE O PORUŠENÍ EVROPSKÉHO PATENTU PROTI SPOLEČNOSTI PEUGEOT MOTOCYCLES V PAŘÍŽI A MILÁNĚPO NÁZVU VESPA JE UZNÁNA TAKÉ JEDINEČNOST SKÚTRU...

Více

VOGE odstartovala akci “Máš čerstvýřidičák A2?”

23.6.2021

VOGE odstartovala akci “Máš čerstvýřidičák A2?”Voge se nyní vytasilo s atraktivní akcí, kde zákaznící ušetří nemalý peníz. Při zakoupení modelu VOGE 300AC, 300R nebo 500R a předložení řidičského průkazu s vyznačením skupiny A2,...

Více

NOVÝ ELEKTRICKÝ SKÚTR PIAGGIO ONE

15.6.2021

NOVÝ ELEKTRICKÝ SKÚTR PIAGGIO ONENOVÝ ELEKTRICKÝ SKÚTR PIAGGIO ONE• PŘEDSTAVUJEME MODEL „ONE“, NOVÝ ELEKTRICKÝ SKÚTR PIAGGIO• ITALSKÝ PŮVOD A ZAMĚŘENÍ NA MLADÉ ZÁKAZNÍKY: „ONE“ JE SPOJENÍM BAREV, FANTAZIE, STYLU,...

Více

Kymco startuje cenovou akci na atraktivní modely stopětadvacítek

19.4.2021

Kymco startuje cenovou akci na atraktivní modely stopětadvacítekKymco se na startu letošní sezóny vytasilo s atraktivní akcí, kde zákaznící ušetří nemalý peníz. Od 12. dubna nabízí tento tchajwanský výrobce skvělé ceny na svoje oblíbené skútry...

Více

BMW C1 znovu na scéně?

12.4.2021

BMW C1 znovu na scéně?Kdo by neznal legendární skútr od BMW s označením C1. Skútr vybavený speciálním rámem a bezpečnostními pásy, který umožňoval jízdu bez ochranné přilby byl poprvé veřejnosti...

Více

Starší bleskovky

Podcasty

Černou Afrikou

17.6.2021

Řeknu jen tohle: jedna vtipná partička a Jihoafrická republika, Botswana, Zimbabwe, Namibie   . . . .   Tady je zmiňový DOTAZNÍK jak jsi se potkal s krizí středního věku. Nezabere...

Více

Jindra Belšan o velkém Rusku

24.10.2019

Jindra Belšan je pamětník. To jako, že toho hodně viděl, hodně zažil a má tedy o čem vyprávět. Dnes jsme se zaměřili hlavně na jeho cesty do Ruska.

Více

Balkánské šotoliny (Kodo120)

3.12.2018

Hurá na Balkán na šotoliny. Po tom, co začal Pertla systematicky mapovat Evropské šotoliny, musí být každému jasné, že Balkán je pro většinu z nás v tomto duchu stále ještě...

Více

Starší podcasty

Kalendář akcí

Po

Út

St

Čt

So

Ne

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Nebyly nalezeny žádné nadcházející události

Přidat novou akci

Partneři

CAFE-RACER.cz
TIPMOTO.cz
ZIVEFIRMY.cz
PARTSDEPOT.cz
BONMOTO.cz
BE-RIDER.com

Společnost Montplast se specializuje na výrobu a montáž zastřešení bazénů. Zastřešení bazénů se vyrábí ze systémových hliníkových profilů, opatřených povrchovou úpravou.